Informacje podstawowe do kursu prawa jazdy kat. C+E:

25 godzin zajęć praktycznych (godziny zegarowe) oraz egzamin wewnętrzny praktyczny.

Krok po kroku, czyli co należy zrobić, aby sprawnie rozpocząć szkolenie:

  1. Badania lekarskie. Cena 200 zł (cena ustawowa). Poproś lekarza by w tej samej cenie wydał Ci drugie orzeczenie do kwalifikacji wstępnej. Jeżeli myślisz by później jeździć samochodem z przyczepą lub autobusem poproś lekarza by zaznaczył Ci dodatkowo na badaniach kategorię B+E, C+E, D, D+E.
  2. Badania psychologiczne – Poproś lekarza by w tej samej cenie wydał Ci drugie orzeczenie do kwalifikacji wstępnej.
  3. PKK – w celu założenia Profilu Kandydata na Kierowcę udają się Państwo do swojego Wydziału Komunikacji, w zależności od miejsca zameldowania będzie to Urząd Miasta lub Starostwo Powiatowe (w Wydziale Komunikacji złożyć należy orzeczenie lekarskie, orzeczenie psychologiczne oraz jedno zdjęcie).
  4. Zajęcia praktyczne-zajęcia praktyczne mogą rozpocząć się dopiero po zrealizowaniu wszystkich zajęć teoretycznych. Aby usprawnić proces szkolenia należy zgłosić się do biura już przed  2 wykładem (jazdy rozpisujemy każdego dnia do godz.17:00). Zajęcia rozpisywane są adekwatnie do wpłaty. Pierwsza minimalna wpłata to 700 zł. Jeździmy od poniedziałku do piątku od godz. 6:00 do godz. 22:00, w soboty i niedziele średnio od godz. 8:00 do godz. 16:00.

* Za niestawienie się na umówione godziny jazd bądź odwołanie ich w dniu, w którym mają się odbyć, obowiązuje opłata w wysokości 50% wartości jazd; jazdy odwołane przełożone zostają na inny termin.

* Nie obowiązują zajęcia teoretyczne.

Uwaga! Możesz już robić dwie kategorie jednocześnie – C i C+E. Robisz kurs taniej i szybciej, ponieważ liczba godzin praktycznych na kat. C+E ulega zmianie aż o 10 godzin.

CENY PODLEGAJĄ NEGOCJACJOM.

Prawo jazdy krok po kroku

Czyli jak zapisać się na kurs prawa jazdy i uzyskać dokument PKK

Wykonaj Badania Lekarskie i Psychologiczne

Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy kandydat musi udać się do lekarza i wykonać badania które potwierdzą zdolność do kierowania pojazdem oraz do psychologa celem wykonania specjalistycznego badania określającego zdolność do wykonywania zawodu kierowcy

Badania psychologiczne można wykonać w naszej pracowni psychologicznej podobnie jak badania lekarskie.

Zrób zdjęcie

Kandydat na prawo jazdy jest zobowiązany do wykonania kolorowej, aktualnej z odkrytym lewym uchem fotografii o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm

Profil Kandydata na kierowcę

Czym jest PKK?

Elektroniczny dokument, generowany w systemie przez wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego. W dokumencie zawarte są dane osobowe kandydata ubiegającego się o prawo jazdy. Jest to niezbędny, bezpłatny dokument do przystąpienia na kurs prawa jazdy i egzaminu.

Krok po kroku jak uzyskać PKK:

Niezbędne dokumenty to: wypełniony wniosek o wydanie prawa jazdy (PKK), dowód osobisty, fotografia 3,5 cm x 4,5 cm, zaświadczenie lekarskie potwierdzające zdolność do kierowania pojazdem.

Z kompletem dokumentów kandydat zgłasza się do Wydziału Komunikacji przypisanego pod względem miejsca zameldowania. Po złożeniu wniosku, kandydat otrzymuje swój numer PKK

OSK Kulka

Wykłady tradycyjne
Preferujesz tradycyjną formę kursu na prawo jazdy? Zapraszamy na wykłady tradycyjne w naszej siedzibie.
E-kursy
OSK Kulka udostępnia możliwość uczestniczenia w kursach teoretycznych w formie on-line. Nie chce Ci się wychodzić z domu? Nauczymy Cię on-line.

Pierwsza pomoc

Niezależnie od tego jaką formę kursu wybrałeś na początku, teraz wszyscy spotykamy się na praktycznym szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy.

Jazda w praktyce

To jest ten czas, kiedy pokażemy Ci jak się jeździ w praktyce. Bezpiecznie i przyjemne zajęcia praktyczne przy całkowicie wyeliminowanym stresie. Prawda, że fajnie?

Egzamin wewnętrzny praktyczny

Nadchodzi ten ekscytujący moment, kiedy pokażesz nam, że umiesz już jeździć. To już ostatni krok, przed egzaminem Państwowym.

Egzamin państwowy praktyczny

Nadszedł czas na zwykłą formalność, czyli zaprezentowanie egzaminatorowi z WORD jak dobrze znasz przepisy ruchu drogowego w praktyce. Od otrzymania wymarzonego „prawka” dzieli Cię już tylko godzina.
W przypadku skrzyni automatycznej egzamin zdajesz samochodem OSK KULKA.

Odbiór Prawa Jazdy
Uiszczenie opłaty

Czas odebrać swoje prawko. Teraz wystarczy uiścić opłatę za wydanie prawa jazdy i czekać, aż będzie gotowe do odbioru w Twoim Wydziale Komunikacji.

Kliknij przycisk, aby pobrać formularz zgłoszeniowy do projektu „Aktywne włączenie w województwie lubelskim”.

Kontakt

ul. Hutnicza 30

20-218 Lublin

81 749 60 80
kulka@kulka.pl

NIP 712 24 08 562
REGON 431016310
KONTO 65 12402513 1111 0000 3251 9013