Kurs kwalifikacji wstępnej przyspieszonej do przewozu osób

Co Nas wyróżnia?

Zajęcia prowadzi osobiście Maciej Kulka posiadacz Międzynarodowego Certyfikatu Kompetencji Zawodowych. Współwłaściciel OSK KULKA a także osoba, która zawodowo zajmuje się rozliczaniem czasu pracy kierowców, naliczaniem wynagrodzeń za czas pracy kierowców, diet itp. http://rozliczaniepracykierowcow.pl/

Na naszych zajęciach dowiesz się ostatecznie czy musisz mieć tzw „urlopówkę” czy nie?

Dowiesz się o zmianach w przepisach czasu pracy a także otrzymasz aktualne akty prawne w wersji elektronicznej tak abyś był na bieżąco a nie koniecznie polegał na tzw uniwersytecie parkingowym.

Jako jedyni posiadamy w Lublinie walizkę do nauki obsługi tachografu cyfrowego siemens VDO na której będziesz mógł bezstresowo poćwiczyć wpisy manualne wydruki, itp.

Przed ukończeniem szkolenia należy zrobić badania lekarskie i badania psychologiczne. Te ostatnie możesz zrobić w naszej własnej pracowni psychologicznej – kliknij tutaj.

Po ukończeniu szkolenia należy zanieść komplet dokumentów do swojego wydziału komunikacji w celu uzyskania wpisu kodu 95 w swoim prawie jazdy.

W przypadku obcokrajowców nie jest konieczne wymiana prawa jazdy bowiem każdy pracodawca uzyskuje dla swojego pracownika w urzędzie Świadectwo Kwalifikacji na oddzielnym druku.

Wszystkie tego typu informacje i procedury omawiane są podczas wykładów.

Naszej współpracy nie traktujemy incydentalnie. Po zakończeniu szkolenia jesteśmy zawsze gotowi udzielić państwu odpowiedzi, wsparcia w sytuacji będziecie mieli taką potrzebę.

Zapraszamy w każdy poniedziałek. Nie trzeba czekać na zebranie się grupy. Jeżeli nie pasuje Państwu ten termin to proszę Nam o tym opowiedzieć. Spróbujemy wspólnie osiągnąć kompromis, bowiem każdy klient jest dla nas cenny.

Szkolenie w ramach kwalifikacji wstępnej przyspieszonej dla prawa jazdy kategorii D.

Kierowcy, którzy prawo jazdy kategorii D uzyskali po dniu 10 września 2008r. muszą ukończyć szkolenie w ramach kwalifikacji wstępnej przyspieszonej. Kwalifikację wstępną przyspieszoną mogą odbyć kierowcy, którzy ukończyli 23 lata. Obejmuje ono 140 godzin zajęć i kończy się egzaminem państwowym przeprowadzanym w siedzibie OSK Kulka.Celem szkolenia jest przekazanie wiadomości, umiejętności a także nauczenie zachowań umożliwiających bezpieczne kierowanie pojazdem kategorii D oraz przygotowanie do zdania egzaminu państwowego, uprawniającego do uzyskania Świadectwa Kwalifikacji Zawodowej.

Kurs kwalifikacyjny składa się z:

1) w części podstawowej 97 godzin zajęć teoretycznych;
2) w części specjalistycznej:
a) 33 godzin zajęć teoretycznych,
b) 8 godzin zajęć praktycznych w ruchu drogowym,
c) 2 godziny zajęć praktycznych z jazdy w warunkach specjalnych.

Szkolenie w ramach kwalifikacji wstępnej przyspieszonej dla prawa jazdy kategorii D obejmuje:

  • Część teoretyczną: 130 godzin zegarowych wykładów (60 minut). Zajęcia odbywają się w siedzibie OSK KULKA prz yul. Hutniczej 30 w Lublinie w bogato wyposażonych i klimatyzowanych salach wykładowych.
  • Część praktyczną: 10 godzin zegarowych (60 minut), w tym minimum 1 godzina na symulatorze zajęć w warunkach specjalnych.OSK Kulka gwarantuje doświadczonych i wyrozumiałych instruktorów z przygotowaniem pedagogicznym.

Szkolenie kończy się egzaminem państwowym:

Po zakończeniu kwalifikacji wstępnej na wniosek kierownika w Ośrodku Szkolenia zostaje przeprowadzony test kwalifikacyjny przed komisją powołaną przez wojewodę w formie pisemnej lub przy użyciu komputerowego urządzenia egzaminacyjnego.

Test kwalifikacyjny dotyczący kwalifikacji wstępnej obejmuje:
a) test podstawowy 20 pytań
b) test specjalistyczny 10 pytań

Osobie szkolonej która uzyskała pozytywny wynik z testu, w terminie 7 dni od dnia przeprowadzenia testu wydaje się świadectwo kwalifikacji zawodowej.
Osoba która uzyskała negatywny wynik testu, może przystępować do kolejnych testów organizowanych w tym samym ośrodku szkolenia, w którym ukończyła kwalifikację wstępną.

W cenie kursu zawiera się:

  • Część teoretyczna szkolenia (130 godzin)
  • Część praktyczna szkolenia (10 godzinw tym minimum 1 godzina na symulatorze zajęć w warunkach specjalnych.
  • Bogaty pakiet materiałów szkoleniowych, które kursant otrzymuje na własność.
  • Nauka na ekskluzywnych pojazdach w bogatej opcji wyposażenia. Nasz pojazd ma odłączany system ESP oraz ABS, spełnia wszystkie warunki zgodnie z ustawą.
  • Doskonała kadra dydaktyczna. Gwarantujemy najlepszych wykładowców i instruktorów. Sącierpliwi, wyrozumiali, mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu osób.

CENY PODLEGAJĄ NEGOCJACJOM.

Zapisy na kursy obdywają się w siedzibie OSK Kulka. Więcej informacji o kursach można uzyskać telefonicznie: 81 749 60 80

Nasze pojazdy zużyły podczas szkolenia:

69’130

litrów paliwa

Nasz najstarszy kursant kategorii B

70 lat

zdał za 1 razem!

Podczas kursów prawa jazdy

Uczymy

Pierwszej pomocy

Kontakt

ul. Hutnicza 30

20-218 Lublin

81 749 60 80
kulka@kulka.pl

NIP 712 24 08 562
REGON 431016310
KONTO 65 12402513 1111 0000 3251 9013