Szkolenia okresowe – kod 95

Szkolenie okresowe musi przejść każdy kierowca maksymalnie co 5 lat ale można także spotkać się z nami np. raz w roku na 7 godzin i tak przez 5 lat aby po tym okresie zanieść do wydziału komunikacji wymagane dokumenty. Ten sposób pozwala zaoszczędzić czas – cena się nie zmienia.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Jako jedyni robimy zajęcia na żywo (bez żadnego learning-u). Omawiamy jak się zachować podczas kontroli drogowej, jak uniknąć karty? To jest ważne zarówno dla kierowców jak i przedsiębiorców bo tylko dzięki umiejętnemu zachowaniu kierowcy podczas kontroli właściciel firmy transportowej ma szansę uniknąć kary finansowej.

I to nas wyróżnia!!!

Zajęcia prowadzi osobiście współwłaściciel OSK KULKA dr Maciej Kulka, posiadacz Międzynarodowego Certyfikatu Kompetencji Zawodowych, który zajmuje się rozliczaniem czasu pracy kierowców, naliczaniem wynagrodzeń za czas pracy kierowców a także jest biegłym sądowym.

Na naszych zajęciach dowiesz się ostatecznie czy musisz mieć tzw. „urlopówkę” czy nie?

Dowiesz się o zmianach w przepisach czasu pracy a także otrzymasz aktualne akty prawne w wersji elektronicznej tak abyś był na bieżąco a nie koniecznie polegał na tzw. uniwersytecie parkingowym.

Jako jedyni posiadamy w Lublinie walizkę do nauki obsługi tachografu cyfrowego Siemens VDO na której będziesz mógł bezstresowo poćwiczyć wpisy manualne wydruki, itp

Zanim przyjdziesz do nas na szkolenie zrób badanie lekarskie i psychologiczne i udaj się do swojego wydziału komunikacji po profil kierowcy zawodowego (PKZ), Jeżeli badania są jeszcze ważne to zabierz do wydziału oryginały tych badań.

masz pytania?
Czym jest PKK?
Jak wykonać Badania Lekarskie
Czy muszę mieć zdjęcie?
Czy mogę mieć zajęcia on-line?
Czy mogę jeździć własnym autem?
Czy jazdy mogą być w nocy?
A co jeśli przyszedłem z polecenia?