Witamy na stronie poświęconej szkoleniom okresowym.

Szkolenie okresowe musi przejść każdy kierowca maksymalnie co 5 lat ale można także spotkać się z nami np. raz w roku na 7 godzin i tak przez 5 lat aby po tym okresie zanieść do wydziału komunikacji wymagane dokumenty. Ten sposób pozwala zaoszczędzić czas – cena się nie zmienia.

Co Nas wyróżnia?

Zajęcia prowadzi osobiście Maciej Kulka posiadacz Międzynarodowego Certyfikatu Kompetencji Zawodowych. Współwłaściciel OSK KULKA a także osoba, która zawodowo zajmuje się rozliczaniem czasu pracy kierowców, naliczaniem wynagrodzeń za czas pracy kierowców, diet itp. http://rozliczaniepracykierowcow.pl/

Na naszych zajęciach dowiesz się ostatecznie czy musisz mieć tzw „urlopówkę” czy nie?

Dowiesz się o zmianach w przepisach czasu pracy a także otrzymasz aktualne akty prawne w wersji elektronicznej tak abyś był na bieżąco a nie koniecznie polegał na tzw uniwersytecie parkingowym.

Jako jedyni posiadamy w Lublinie walizkę do nauki obsługi tachografu cyfrowego siemens VDO na której będziesz mógł bezstresowo poćwiczyć wpisy manualne wydruki, itp.

Przed ukończeniem szkolenia należy zrobić badania lekarskie i badania psychologiczne. Te ostatnie możesz zrobić w naszej własnej pracowni psychologicznej – kliknij tutaj.

Po ukończeniu szkolenia należy zanieść komplet dokumentów do swojego wydziału komunikacji w celu uzyskania wpisu kodu 95 w swoim prawie jazdy.

W przypadku obcokrajowców nie jest konieczne wymiana prawa jazdy bowiem każdy pracodawca uzyskuje dla swojego pracownika w urzędzie Świadectwo Kwalifikacji na oddzielnym druku.

Wszystkie tego typu informacje i procedury omawiane są podczas wykładów.

Naszej współpracy nie traktujemy incydentalnie. Po zakończeniu szkolenia jesteśmy zawsze gotowi udzielić państwu odpowiedzi, wsparcia w sytuacji kiedy będziecie mieli taką potrzebę.

Zapraszamy w każdy poniedziałek. Nie trzeba czekać na zebranie się grupy. Jeżeli nie pasuje Państwu ten termin to proszę Nam o tym opowiedzieć. Spróbujemy wspólnie osiągnąć kompromis bowiem każdy klient jest dla nas cenny.

Do zobaczenia na zajęciach. 

Nasze pojazdy zużyły podczas szkolenia:

69’130

litrów paliwa

Nasz najstarszy kursant kategorii B

70 lat

zdał za 1 razem!

Podczas kursów prawa jazdy

Uczymy

Pierwszej pomocy

Kontakt

ul. Hutnicza 30

20-218 Lublin

81 749 60 80
kulka@kulka.pl

NIP 712 24 08 562
REGON 431016310
KONTO 65 12402513 1111 0000 3251 9013